SMS kreditai telefonu

SMS kreditai telefonu

SMS kreditai telefonu, plačiau žinomi kaip greiti kreditai sms žinute. Kaip jau aišku iš paties pavadinimo, gauti kreditą telefonu nereikia kompiuterio, o užtenka paprasto ar išmanaus telefono aparato. Domina kreditai telefonu? Keletas tokių kredito įmonių:

SMSPINIGAIsms kreditai telefonu <<< nemokamas pirmas kreditas iki 1000 eurų. Sms greiti kreditai nuo 100 iki 1000 eurų, 4 metų laikotarpiui.

SMSCREDITsms kreditas <<< pirmas kreditas be palūkanų. SMS kredito grąžinimo atidėjimas iki kelių mėnesių.

BOBUTĖS PASKOLAkreditai telefonu <<< kad pasiskolinti Jums tereikia užsiregistruoti svetainėje, sumokėti 1 cento registracijos mokestį, ir numeriu 1398 išsiųsti žinutę su tekstu PASKOLA asmens kodas suma terminas b.

PASKOLIUKASkreditai sms zinute <<< kreditas SMS žinute teikiamas net ir neturint prieigos prie interneto. Jūs galite bet kada užsiregistruoti sistemoje ir nustatyti skolinimąsi SMS žinute, o pačią žinutę, nurodančią, koks kreditas Jums reikalingas, galite siųsti jau nebesinaudodami internetu.

Kaip gauti sms kreditą telefonu?

Sms greitasis kreditas telefonu išduodamas paprastai greičiau nei paprastas kreditas internetu. Kadangi, prieš gaudami sms kreditą, Jūs jau turite būti užsiregistravęs greitų kreditų svetainėje. Kreditorius, savo sistemoje jau turi visus Jūsų duomenis, kurie reikalingi išduoti kreditui telefonu. Ko pasekoje, Jums užtenka nusiųsti sms žinutę nurodytu numeriu, įvesti reikalaujamą informaciją ir kreditas bus suteiktas kaip įmanoma greičiau.

Dažniausiai, kredito sms žinutėje Jums tereikia įvesti kredito sumą, savo asmens kodą, bei sms kredito terminą. Po keliolikos minučių gausite patvirtinimą, jog Jūsų kredito užsakymas priimtas ir, gal būt, netgi patvirtintas. Neužilgo, kredito telefonu pinigai pasieks Jūsų banko sąskaitą.

Sms greitas kreditas telefonu — kreditas, kada jo prireikia.

Avatar

Autorius: admin

http://www.KreditasGreitas.LT – informacija apie greitus kreditus. Greitas kreditas: naujienos, akcijos, nuolaidos, pasiūlymai.