Kredito palūkanų atidėjimas

Kredito palūkanų atidėjimas

Kredito palukanu atidejimas 3 menesiamsKredito palūkanų  atidėjimas keliems mėnesiams. Ką mums duoda tokia kredito paslaugos rūšis? Iš esmės, tokia kreditavimo paslauga teikiama keleto kreditorių įmonių. Ja siekiama pritraukti klientą, kuris pasiskolintų pinigus, bet nebijotų dėl jų grąžinimo kelis pirmuosius mėnesius. Čia kelios įmonės duodančios kredito palūkanų atidėjimą:

  • Credit24.LT — kreditus galėsite grąžinti po 3 mėnesių.
  • Vivus.LT — greito kredito palūkanų mokėjimo nukėlimas iki 3 mėnesių.

Tai veikia gana paprastai. Jūs gaunate greitą kreditą internetu ar telefonu, tačiau kelis pirmuosius mėnesius nemokate palūkanų. Tai yra pinigus jau turite, tačiau už juos mokėti nereikia.

Kaip pasinaudoti kredito palūkanų atidėjimu?

Pasinaudoti atidėtu kreditu gana lengva. Ja galima pasinaudoti ir skolinantis pirmą kartą, ir kitus sekančius kartus (ne visose įmonėse). Vėlesnės kredito mokėjimo dienos geros tuo, kad pasiėmę greitą kreditą galite laisvai juo naudotis, negalvodami, kad jau dabar reikės jį grąžinti. Mano atveju, tai labai gerai suveikė eilinių atostogų metu.

Internete radau puikia kelionę į egzotiškus kraštus už labai gerą kainą. Tačiau pinigus reikėjo sumoketi skubiai, o jų dar nebuvau tiek sukaupęs. Teko pasiskolinti nedidelę sumą. Pasirinkau kreditorių, kuris teikia kredito palūkanų atidėjimą. Ko pasekoje, pabuvojau egzotiškame krašte, gerai pailsėjau nuo darbo, gavau naujų įspūdžių. Grįžęs po atostogų į darbą, kreditą išmokėjau per 3 mėnesius. Taigi, praktiškai pasiskolinau nemokamai, bei gerai praleidau atostogas.

Kreditus su palūkanų atidėjimu galima panaudoti ne tik atostogoms. Tokie kreditai neblogai tinka ir įvairiems remontams: buto ar automobilio. Taip, tokiems greitiems kreditams galima surasti įvairių vartojimo galimybių.

Tačiau, žinoma, niekada neverta pamiršti, kad netgi tokį šaunų kreditą su atidėtomis palūkanomis teks grąžinti.

Avatar

Autorius: admin

http://www.KreditasGreitas.LT – informacija apie greitus kreditus. Greitas kreditas: naujienos, akcijos, nuolaidos, pasiūlymai.